Serwis zasilaczy UPS

Zapewniamy kompleksowy serwis zasilaczy UPS gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy autoryzowanym serwisem zasilaczy UPS marki SIEL i Riello.

Regularny coroczny serwis awaryjnego zasilacza UPS, ogranicza ryzyko nieprzewidzianych awarii, oraz pozwala zminimalizować ewentualne koszty naprawy usterek.

W ramach przeglądu oprócz diagnostyki i konserwacji urządzenia, przeprowadza się pomiar rezystancji wewnętrznej akumulatorów. Jest to czynność pozwalająca na wykrycie wadliwego monobloku w całej gałęzi bateryjnej, wymianę wadliwego akumulatora i zapobieżenie dalszej degradacji całej gałęzi. Osiągamy w ten sposób wymierną korzyść finansową, gdyż po pierwsze koszty wymiany ograniczają się wyłącznie do uszkodzonego elementu (np. jednego z czterdziestu akumulatorów), a nie do całej gałęzi bateryjnej. Po drugie zaś, zapewniamy dalszą pełną sprawność urządzenia i gotowość podtrzymania zasilania o wymaganym czasie w przypadku awarii podstawowego źródła zasilania.

Wypożyczenie miernika LAN

Dla naszych klientów zapewniamy możliwość odpłatnego wypożyczenia miernika sieci LAN. Oferta dotyczy mierników firmy FLUKE i dotyczy zestawu do pomiaru okablowania miedzianego. Każdy wypożyczany miernik ma aktualne świadectwo kalibracji.

Możliwe jest również zamówienie usługi wykonania pomiarów sieci LAN. Wykonujemy wówczas pomiary na zlecenie klienta. Przekazanie raportu z pomiarów realizowane jest w wersji elektronicznej.

Wykonujemy również pomiary sieci światłowodowych.

Dokumentacja projektowa i kosztorysowa

Oferujemy wsparcie w przygotowaniu dokumentacji projektowej i kosztorysowej w zakresie:

 1. Systemy okablowania strukturalnego dedykowane dla:
  • LAN
  • WiFi
  • CCTV
  • nnych systemów teletechnicznych opartych na systemie okablowania strukturalnego.
 2. Systemy zasilania gwarantowanego:
  • zasilacze awaryjne UPS,
  • agregaty prądotwórcze i instalacje towarzyszące (paliwowe, odprowadzania spalin, wentylacji).

Przygotowujemy rysunki, schematy, opisy oraz wyceny i kosztorysy.

Szkolenia

Jako autoryzowany dystrybutor systemów okablowania strukturalnego, regularnie przeprowadzamy szkolenia „Certyfikowanego Instalatora i Projektanta”, niezbędne do wykonywania instalacji okablowania strukturalnego objętych 25-letnią gwarancją producenta.