KKMtech Sp. z o.o. działa na rynku branży elektrycznej i teletechnicznej od 2012 roku. Główną domeną przedsiębiorstwa jest dystrybucja i serwis rozwiązań z zakresu okablowania strukturalnego oraz systemów zasilania gwarantowanego.


Wiemy jak ważne jest zaufanie i partnerstwo w codziennych kontaktach biznesowych. Chcemy dzielić się naszym doświadczeniem i wspólnie podejmować wyzwania jakie stoją przed naszymi Klientami. Właśnie dlatego profesjonalnie i kompleksowo wspieramy naszych Klientów w realizacji inwestycji.


Aby sprostać wyzwaniom rynku, należy dotrzymywać kroku zmieniającym się technologiom oraz reagować na zmiany w otoczeniu naszego biznesu. Postrzegamy rozwój naszej firmy przez pryzmat rozwoju partnerów biznesowych, stałe podnoszenie własnych kompetencji i dzielenie się nimi, oraz pełne zaangażowanie w podejmowane działania.


Chcemy dostarczać naszym Klientom produkty i usługi najwyższej jakości. Przez to widzimy drogę do osiągnięcia naszych celów biznesowych.


Nasza działalność obejmuje wsparcie na każdym etapie inwestycji, od koncepcji, przez projekt, po dostawę i serwis. Cyklicznie organizujemy szkolenia dedykowane dla Wykonawców, Projektantów i Kosztorysantów, oraz personelu utrzymania ruchu. Zapewniamy również wsparcie dla Inwestorów w przygotowaniu inwestycji w zakresie dokumentacji przetargowych, w tym specyfikacji technicznych i kosztorysów.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w menu KATEGORIE lub do skorzystania z jednej z dostępnych form kontaktu wskazanej w sekcji KONTAKT.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy platformę B2B. Zachęcamy do zarejestrowania się i skorzystania z cen specjalnych.


Zespół KKMtech