KKMtech Sp. z o.o.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą KKMtech. Jeśli nie znalazłeś potrzebnych Ci informacji na naszej stronie, skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas.

Okablowanie strukturalne

Do budowy systemów okablowania strukturalnego, dobieramy wyłącznie komponenty o sprawdzonych parametrach technicznych, dzięki czemu, zapewniamy stabilność pracy aplikacji i wysoką wydajność sieci. Bazujemy na dwóch podstawowych producentach komponentów okablowania strukturalnego: CobiNet oraz Excel. W obu przypadkach otrzymujemy najwyższej jakości kompletne sieci, potwierdzone certyfikatami niezależnych dostawców.

Charakterystyczną cechą systemów CobiNet i Excel, jest ich innowacyjność. Produkty projektowane są z myślą o jak najlepszych parametrach transmisyjnych funkcjonalnością w użytkowaniu.

Całość dopełnia program certyfikacyjny, umożliwiający udzielenie 25 letniej gwarancji na wykonaną instalację okablowania strukturalnego.

Urządzenia aktywne:

Nieodłącznym elementem sieci LAN, są sieciowe urządzenia aktywne: switche, punkty dostępowe i kontrolery sieci WiFi, pamięci sieciowe oraz narzędzia do zarządzania siecią i jej bezpieczeństwem.

Urządzenia sieciowe z gamy produktów biznesowych NETGEAR, zapewniają bezpieczną i wydajną infrastrukturę sieciową, cechującą się wysoką dostępnością, optymalizacją dostarczanych usług i zaawansowanymi możliwościami zarządzania.

Rozwiązania NETGEAR zostały zaprojektowane dla pełnego przekroju użytkowników, od mikro firm do dużych przedsiębiorstw i kampusów.

NETGEAR to najlepsze w branży warunki gwarancyjne. Produkty ProSAFE — przełączniki, zapory sieciowe i urządzenia bezprzewodowe — objęte są dożywotnią gwarancją sprzętową obejmującą wymianę w następny dzień roboczy. Urządzenia ReadyNAS i ReadyDATA wraz z elementami ruchomymi objęte są wiodącą w branży gwarancją 5-letnią, obejmującą również 5 letnią usługę wymiany w następny dzień roboczy. Dodatkowo, wszystkie produkty NETGEAR klasy biznesowej objęte są 90-dniową telefoniczną pomocą techniczną oraz dożywotnim wsparciem przy użyciu usługi czatu online.

Zasilanie awaryjne

Gwarancja zasilania kluczowych elementów infrastruktury, to jeden z najważniejszych problemów przedsiębiorstwa. Składa się na niego kilka zagadnień, do najważniejszych można zaliczyć: stałość utrzymania ruchu oraz bezpieczeństwo danych i urządzeń. W obszarach takich jak medycyna czy obronność, pewność zasilania przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i życie ludzi.

Kwestie ekonomiczne oraz kwestie bezpieczeństwa życia i zdrowia powodują, że szukamy rozwiązań gwarantujących odpowiednią jakość i niezawodność urządzeń gwarantujących zasilanie w przypadku zaniku zasilania z podstawowego źródła.

Rozumiemy priorytet nadany dla systemów zasilania gwarantowanego i dlatego w swojej ofercie proponujemy wyłącznie sprawdzone rozwiązania. Gwarantujemy, że dostarczone przez nas zasilacze UPS oraz agregaty wraz z towarzyszącą im infrastrukturą elektryczną oraz sanitarną, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Realizujemy inwestycje kompleksowo: od projektu po uruchomienie.

Systemy oświetlenia

Przy realizacji inwestycji, których elementem jest oświetlenie obiektów, sztuką jest pogodzenie często przeciwstawnych potrzeb i oczekiwań Inwestora. I tak efekt estetyczny „walczy” z cechami użytkowymi, ekonomia z niezawodnością, wizja architektoniczna z utartymi schematami. Aby sprostać temu niełatwemu wyzwaniu, warto jest postawić na partnera, który posiada odpowiednie doświadczenie i kompetencje. Działając w branży oświetleniowej od wielu lat i mając za sobą wiele prestiżowych realizacji, posiadamy obie te cechy.

Oferujemy nasze wsparcie w najtrudniejszych realizacjach. Od obiektów biurowych, poprzez hale magazynowe i produkcyjne, po obiekty sportowe, zabytkowe, szpitalne i wiele innych rodzajów inwestycji.

Monitoring i zabezpieczenia:

W ramach systemów bezpieczeństwa, oferujemy następujące systemy monitoringu i alarmów:

 • Telewizja przemysłowa CCTV
 • System sygnalizacji pożaru SAP
 • System oddymiania
 • Dźwiękowy system ostrzegania DSO
 • System sygnalizacji włamania i napadu SSWiN
 • Domofony, wideodomofonu i interkomy
 • System kontroli dostępu
 • Zamki hotelowe
 • Nadzór nad systemami bezpieczeństwa i systemami budynkowymi SMS i BMS

Systemu dystrybucji energii

W naszej ofercie znajdują się elementy do budowy tras kablowych standardowych i w wersji odporności ogniowej

 • Koryta i listwy kablowe PCV i aluminiowe
 • Metalowe koryta perforowane, siatkowe, systemy samonośne i drabinki kablowe
 • Kanału podpodłogowe
 • Puszki podłogowe
 • Miniwieże, kolumny, miediaporty, meblowe bloki zasilające
 • Wyposażenie multimedialne
 • Uchwyty i koryta systemów przeciwpożarowych E-30, E-90