Patchcord SC-SC OM2 DX 1,0m-1245
search

Patchcord SC-SC OM2 DX 1,0m

31,09 zł Netto / 38,24 zł Brutto (szt.)
PAT-OM2SCSCDX0010
Dostępne
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Światłowodowe kable krosowe jednomodowe są przeznaczone do wykonywania połączeń między sprzętem aktywnym i szkieletem światłowodowym budynku, a także pomiędzy urządzeniami.