Patchcord SC-SC OM2 DX 2,0m-885
search

Patchcord SC-SC OM2 DX 2,0m

37,64 zł Netto / 46,30 zł Brutto (szt.)
PAT-OM2SCSCDX0020
Dostępne
Ilość

Światłowodowe kable krosowe jednomodowe są przeznaczone do wykonywania połączeń między sprzętem aktywnym i szkieletem światłowodowym budynku, a także pomiędzy urządzeniami.