Patchcord LC-LC OM2 DX 2,0m-1724
search

Patchcord LC-LC OM2 DX 2,0m

36,18 zł Netto / 44,50 zł Brutto (szt.)
PAT-OM2LCLCDX0020
Dostępne
Ilość

Światłowodowe kable krosowe jednomodowe są przeznaczone do wykonywania połączeń między sprzętem aktywnym i szkieletem światłowodowym budynku, a także pomiędzy urządzeniami.