Patchcord LC-SC OM2 DX 2,0m-1725
search

Patchcord LC-SC OM2 DX 2,0m

33,09 zł Netto / 40,70 zł Brutto (szt.)
PAT-OM2LCSCDX0020
Dostępne
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Światłowodowe kable krosowe jednomodowe są przeznaczone do wykonywania połączeń między sprzętem aktywnym i szkieletem światłowodowym budynku, a także pomiędzy urządzeniami.