Patchcord SC-SC OM3 DX 2,0m-1727
search

Patchcord SC-SC OM3 DX 2,0m

36,73 zł Netto / 45,18 zł Brutto (szt.)
PAT-OM3SCSCDX0020
Dostępne
Ilość

Światłowodowe kable krosowe jednomodowe są przeznaczone do wykonywania połączeń między sprzętem aktywnym i szkieletem światłowodowym budynku, a także pomiędzy urządzeniami.